• Obsługujemy całą Polskę (w szczególności woj. kujawsko-pomorskie)

Układanie płyt ażurowych

Płyty ażurowe

mogą być zastosowane przy budowie podjazdów, miejsc parkingowych. Wybór prefabrykatów jest naprawdę duży, dlatego spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Żelbetowe płyty wielootworowe JOMB

podobnie jak płyty drogowe pełne mają wiele zalet i jeszcze szersze możliwości zastosowania. Płyty drogowe JOMB przeznaczone są do budowy prowizorycznych nawierzchni drogowych oraz stałych i prowizorycznych nawierzchni ulic, placów, parkingów i dróg dojazdowych. Płyty wielootworowe typu JOMB znajdują też zastosowanie w wykonawstwie zabezpieczeń powierzchni skarp ziemnych.

ukladanie-kostki-bygdoszcz45

Zalety:

  • szerokie zastosowanie – płyty betonowe JOMB świetnie sprawdzają się zarówno do zabudowy niewielkich, jak i bardzo dużych powierzchni. Służyć mogą m.in. do budowy dróg tymczasowych, lokalnych, leśnych i objazdowych, powierzchni składowych, targowisk, różnego rodzaju placów, parkingów i dojazdów. Wykorzystuje się je również do budowy wzmocnień skarp i osuwisk.
  • wysoka wytrzymałość – niezwykła trwałość płyt wynika z zastosowania zbrojeń oraz wysokiej jakości betonu/ Wytrzymałość na poziomie 30 kN sprawia, że oferowane płyty wielootworowe dobrze sprawdzają się na drogach wymagających dużej nośności nawierzchni. Drogi z płyt JOMP nadają się do przejazdu wszelkiego rodzaju pojazdów z ładunkiem i ciężkich samochodów dostawczych
  • łatwy i tani montaż – ceny płyt JOMB oraz ich łatwy montaż, a jednocześnie wysoka jakość sprawiają, że wyprzedzają one pod tym względem inne dostępne technologie. Płyty betonowe JOMB montuje się szybko, przy minimalnych kosztach. Płyty drogowe JOMB można układać też ręcznie.