• Obsługujemy całą Polskę (w szczególności woj. kujawsko-pomorskie)

Witamy na stronie internetowej naszej firmy

Jesteśmy wieloletnią i kwalifikowaną firmą, która zapewnianajwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Posiadamywłasny profesjonalny sprzęt oraz narzędzia.

Jesteśmy sprawdzoną i polecaną grupą fachowców, co mogąPaństwo przeczytać w naszych opiniach i komentarzach. Nawszelkiego rodzaju prace wykonywane przez naszą firmędajemy 2 letnią gwarancję.

do 5 lat

gwarancji
Dzięki temu każdy klient ma zagwarantowaną pewność, że to co robimy będzie zrobione fachowo, precyzyjnie i dokładnie oraz będzie służyć Państwu przez długie lata.

Od ponad 20 lat

Na rynku
Dzięki temu zebraliśmy niezwykle bogate doświadczenie w profesjonalnym brukarstwie.

Najwyższa jakość

gwarantowana
Jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych przez naszą firmę usług oraz konkurencyjne i atrakcyjne ceny.

Modne wzory i kolory

Wykonujemy projekty kostki brukowej, aranżujemy ogrody.

Układamy profesjonalnie kostkę brukową oraz projektujemy oryginalne, unikalne tarasy i przestrzenie ogrodowe. Naszą specjalnością jest układanie wszelkiego rodzaju kostki brukowej, betonowej, granitowej i kamiennej w klasyczne, standardowe wzory oraz w nietypowe, w zależności od indywidualnych zapotrzebowań klienta formy.

Układamy:

Zajmujemy się także profesjonalnie:

Najlepsi fachowcy

Zatrudniamy najlepszych przeszkolonych fachowców z kilkuletnim doświadczeniem, używamy profesjonalnego sprzętu budowlanego. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Fachowo doradzimy państwu w doborze materiału. Mamy za sobą takie inwestycje jak kompleksowe budowy ulic, parkingów oraz placów przed sklepami wielkopowierzchniowymi jednak najczęściej zajmujemy się inwestycjami u klientów indywidualnych.

Niezastąpieni fachowcy do zadań specjalnych

DOJAZD DO KLIENTA I WYCENA GRATIS!

Oferujemy bezpłatną i bez żadnych zobowiązań wycenę i kosztorys przyszłej inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze realizacje:

SZYBKO! TANIO! SOLIDNIE!

Wszystkie usługi wykonywane przez naszą firmę zawsze są na czas, a dokładność to nasze drugie imię. Po zakończonej współpracy mają Państwo pewność, że nie spotkamy się na poprawkach i będziecie polecać nas dalej.

Nasi partnerzy:

Szybko terminowo i kompleksowo – profesjonalne i kompleksowe układanie wszelkiego rodzaju kostek brukowych granitowych oraz wszelkiego rodzaju płyt chodnikowych ażurowych betonowych itp. Tanie usługi brukarskie w twoim mieście.